Oswój Smoka! 2/2020, Praga Północ, 18.03.2020 r. 🗓

Jak można się było domyślać, mimo wstępnych planów, by impreza odbyła się w sposób minimalizujących kontakt, Oswajanie odbędzie się w terminie późniejszym.

W środę 18 marca zapraszamy na drugą w tym roku rundę cyklu Oswój Smoka!, tym razem na warszawską Pragę. Tym razem w planach zdecydowana zmiana poziomu trudności i trasa miła, prosta i przyjemna – dla każdego!

Publikujemy regulamin, a zapisywać można się tutaj.

Start: na skwerze Michała i Marii Radziwiłłów, przy pętli tramwajowej Kawęczyńska-Bazylika.

Spotkanie klubowe 16.03.2020 🗓 🗺

Drodzy Klubowicze,
W zasadzie wszyscy się tego spodziewaliśmy już nie od dzisiaj, spotkanie klubowe oczywiście nie odbędzie się w zaproponowanym terminie.

co prawda niespokojny czas naznaczony nasłuchiwaniem kolejnych doniesień z Sanepidu coraz mniej sprzyja wydarzeniom towarzyskim, ale nie można dać się zwariować. W związku z tym, póki sytuacja jeszcze jest w miarę spokojna zapraszamy Was serdecznie na już prawie wiosenne spotkanie klubowe w najbliższy poniedziałek – 16 marca.

Tym razem proponujemy Wam nowe miejsce – niedaleko tradycyjnego Cafe Drukarnia – ale bardziej przestronne i wygodniejsze. Spotykamy się o 19 w Południku Zero na ul. Wilczej, w Sali Białej – w części “piwnicznej”.

Zapraszamy również sympatyków i przypominamy, że początek roku to najlepszy moment na zdecydowanie się, by do nas się przyłączyć i maksymalnie wykorzystać zniżki na udział w imprezach!

Do zobaczenia!