34. OrtInO – 21 I 2016 r.

ortino_logo_3422.01. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaszczycenie nas swoją obecnością na zawodach. Protokół już jest! Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają nagrody – do odebrania na kolejnych zawodach 🙂 (lub w innym terminie po ustaleniu z organizatorem)

Wyniki dojściówki można znaleźć tutaj. Losowanie dwóch nagród spośród osób, które udzieliły wszystkich poprawnych odpowiedzi odbędzie się na pierwszej części Kusaków.

19.01. Zmodyfikowana wersja dojściówki (zmiana dotyczy PK 8).

18.01. Ważna informacja: start będzie zlokalizowany w parku na wschodnim krańcu ul. Czarnomorskiej – tutaj (mapa targeo). Na start zaprowadzi Was zapowiadana dojściówka 🙂

16.01. Uwaga – nowość! Do wtorku do północy opublikowana zostanie dojściówka: z pętli Wilanowska na miejsce startu. Wśród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi rozlosowana zostanie niespodzianka.

15.01. Spośród najlepszych w poszczególnych kategoriach rozlosowane zostaną upominki 🙂

Już rok upłynął od ostatniego OrtInO 🙂 Czas zatem nadrobić zaległości – w czwartek 21.01. zapraszamy Was na Sadybę na już 34. edycję turystycznych marszy z ortofotomapą. Z regulaminem można zapoznać się tutaj.

Do zobaczenia na starcie!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.