Gra w kolory

15.02. Protokół z dzisiejszej żółtej imprezy już jest! Wszystkim serdecznie dziękuję za liczne przybycie 🙂

12.02. Dla niezdecydowanych podaję trochę więcej szczegółów dotyczących niedzielnych etapów: trasy nie będą zbyt długie (ok. 3 km), trasa TP nosi wdzięczną nazwę „...tam myszy harcują.„, a TZ – „Mee mee!„, czyli będzie po zwierzęcemu 😉

1.02. Zapraszam na Żółtego – już 15 lutego! > regulamin

11.01. Wszystkim dziękuję za przybycie na wyjątkowo wietrzny dziś Ursynów. Rezultat zabawy z mapami w protokole.

Przy okazji zapraszam na Żółtego, już 15 lutego – szczegóły niebawem (a do tego czasu również na 26. OrtInO i III Kusaki).

8.01. Mapy na niedzielę już gotowe – TP będą sponsorować jajka, a TZ – marchewki 🙂 (jak przystało na Dzień Wegetarian). Trasy nie będą długie – po 3 km. Zachęcam do zapisywania się (formularz otwarty do piątku godz. 18:00).
Na trasie TZ będzie przygotowana tylko jedna dodatkowa mapa (wynika to z pracochłonności przygotowania tejże 😉 ), na trasie TP – trzy.

6.01. Z powodu niewystarczającej pokrywy śniegowej oraz prognozowanych dodatnich temperatur w najbliższą niedzielę etap narciarski nie odbędzie się.

7.12. Zapraszam do zapoznania się z niebieskim regulaminem.

26.11. Po dłuższej przerwie już na początku przyszłego roku powrócimy do kolorowania 🙂 Na Niebieskiego zapraszamy 11 stycznia, a na Żółtego – 15 lutego. W planie trasy TP i TZ oraz, jeśli aura pozwoli, etap narciarski. Więcej informacji wkrótce 🙂

22.03. Zapraszamy do zapoznania się z protokołem z imprezy 🙂

19.03. Zgłoszenia zostały przedłużone do piątku (21.03.) do godz. 11:11.
Start sobotniej imprezy będzie zlokalizowany obok stacji transformatorowej i kamiennego kręgu na zachodniej części Pola Mokotowskiego:

zielony_start7.03. Z przyjemnością prezentujemy nowy, wielobarwny cykl imprez pod nazwą „Gra w kolory“. Cykl będzie składał się z co najmniej 4 rund (a może i więcej 🙂 ) w okresie od 22.03.2014 do 21.03.2015. Każda z rund będzie poświęcona innemu kolorowi, a na koniec wyłonimy najlepszych kolorowych InOwców 🙂gwk_logo_og

Pierwsza impreza, sponsorowana przez ZIELONY, odbędzie się już w sobotę, 22 marca na Polu Mokotowskim. Szczegóły w regulaminie.

Informacje dotyczące kolejnych imprez z cyklu będą sukcesywnie pojawiać się na tej stronie.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.