Przemek Witczak

Członek komisji rewizyjnej.

Od czwartego roku życia chodzi po górach. Jednak jakiś czas temu to mu się znudziło – krajobraz za wolno się przewijał, a plecak był coraz cięższy. Potem odkrył, że te problemy można obejść biegając, a w czasie gdy ruszył biegać w góry, odkrył także imprezy na orientację. No i przepadł z kretesem. Jeśli może więc połączyć pobyt w górach z szukaniem lampionów, jest w siódmym niebie. Ogólnie woli dłuższe formy orientacyjne, i kilometrażowo, i czasowo – pozwalają dłużej cieszyć się kontaktem z przyrodą. Jednak krótkie formy też sobie ceni – za ilość zagadek do rozwiązania i skondensowanie doznań. Przelotny romans z PTTK zaliczył jeszcze przed maturą. W tym też czasie zdobył małą złotą GOT. Stowarzyszać zaczął się w 2014 roku, w swoje urodziny, w ramach sprawiania sobie prezentu. Spodobało mu się i umowę stowarzyszeniową podpisał w marcu 2017. Wtedy to odnowił swoje członkostwo w PTTK, został Animatorem InO (nr 0425/2017) i na dodatek odznaczono go dużą brązową Odznaką InO.