Ochotnicy do eksperymentu poszukiwani…

Pomysł organizacji zawodów w formule turystycznych InO bez lampionów rozwijał mi się w głowie już od jakiegoś czasu. Przyszła pora, aby myśli przekuć w czyn.

Zapraszam więc serdecznie odważnych 7 marca w okolice Nowego Miasta. Planowana długość trasy powyżej 4, a może nawet 5 km. Start przewidziany jest w godzinach 18:00 – 18:30, ale górna granica podlega negocjacjom. Celem ubocznym imprezy poza dobrą zabawą Uczestników jest sprawdzenie w praktyce proponowanych zasad organizacji imprez InO w nowym formacie i wprowadzenie do nich ewentualnych poprawek.

Edycja 13.03.2018 r.
Poprawione i uzupełnione wyniki oraz protokół. Współrzędne wzorcowe punktów są w arkuszu Excela.

Edycja 08.03.2018 r.
09.03 – Dodane wyniki z brakującej „karty startowej”.
Bardzo wstępne wyniki liczone wg regulaminu a niekoniecznie wg zdrowego rozsądku, więcej szczegółów oraz wnioski i podsumowanie będą w protokole jutro wieczorem albo po weekendzie w zależności od możliwości.

KOMUNIKAT TECHNICZNY

LOKALIZACJA STARTU:
Przed Archiwum Głównym Akt Dawnych, ławeczka w stronę Freta –  jeśli się uda 🙂
Lokalizacja na OpenStreetMap

DŁUGOŚĆ TRASY:
Ok. 5 km (w momencie finalizowania mapy 80% zwolenników opcji „Im dłużej tym lepiej :)”)

INFORMACJE TECHNICZNE
Informacje dotyczące sposobu potwierdzania PK znajdują się w załączniku w regulaminie, a zapisy dla odmiany w Google Forms bądź mailem/telefonicznie/osobiście. Pytanie o preferencje długości trasy zadaję z ciekawości.
Tradycyjnie zachęcam do przetestowania możliwości telefonu i obsługi programu wcześniej, bo na starcie może brakować czasu.

P.S.
Istnieje możliwość wypożyczenia telefonu z aplikacją na czas imprezy 🙂 ilość sztuk mocno ograniczona.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.