Spotkanie klubowe (i nie tylko) 29.03.2012

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie miłośników orientacji, które jednocześnie będzie pierwszym po założycielskim, czyli już “zwykłym” spotkaniem członków i sympatyków naszego Klubu!

Spotykamy się w w czwartek, 29.03.2012 o godz. 18.30 w Dynamo Cafe (w sali VIP 😉 ) przy ul. Smolnej 16. W programie m. in. relacje z Pucharu Polski GOSK na Pomorzu i innych imprez, podsumowanie pierwszej klubowej imprezy pt. “Utop Marzannę!”, omówienie planów wyjazdowych na nadchodzące imprezy ogólnopolskie, a głównym punktem będzie opowieść Basi Szmyt o rogainingu. Że o czym?? Dowiecie się w czwartek 🙂

Liczymy na kontynuację luźnej, jednocześnie konstruktywnej atmosfery pierwszych spotkań. Zgodnie z założeniami Klubu, spotkanie będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych, więc wyślijcie zaproszenie do znajomych i do osób ew. zainteresowanych tematyką.

Do zobaczenia w czwartek!

Jeden komentarz do “Spotkanie klubowe (i nie tylko) 29.03.2012

1. Pingback: Spotkanie Klubu InO „Stowarzysze” 29.03.2012 | Komisja Imprez na Orientację