Świdermajery III – 10.01.2015

logo  Ś3

 

PROTOKÓŁ  – wersja poprawiona z dn. 20 stycznia


Technicznie komunikując , oto parametry tras:

TP – 1 etap – Kotlina Świderska – 4 km, limit czasu – 120 minut + 40 minut spóźnień

TU – 1 etap – Karnawałowy Świder – 3 km, limit czasu – 100 minut + 30 minut spóźnień

TU – 2 etap – Kolaż – 4,7 km, limit czasu – 120 minut + 35 minut spóźnień

TZ – 1 etap – Na Skróty – 3 km, limit czasu – 100 minut + 30 minut spóźnień

TZ – 2 etap – 93 Kwadraty – 4,7 km, limit czasu – 125 minut + 35 minut spóźnień

Każdy etap zbiera 16 – 20 PK.

Śnieg topnieje, w lesie będzie dużo wody i wilgoci !


Na początek roku zapraszam na trzecie wydanie z cyklu marszy na orientację Świdermajery. Warunki lokalowe będą nieco inne niż na poprzednich edycjach, ale teren na którym się zabawimy nam to wynagrodzi. Liczymy na śliczną zimową pogodę.

Najaktywniejsi będą mogli połączyć przedpołudniowe zmagania z wydmą w Falenicy z popołudniowymi Świdermajerami. Dla kategorii pucharowych planuję dwa etapy o łącznej długości około 7-8 kilometrów. Dla początkujących będą również atrakcyjne mapy do przejścia.

Regulamin III MnO Świdermajery

Zgłoszenia na orienteering.waw.pl

Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®

1 thought on “Świdermajery III – 10.01.2015

  1. Serdecznie zapraszam wszystkich uczestników Zawodów Świdermajery na rozgrzewkę na trasie turystycznej podczas II Etapu Falino 2014/2015 do Falenicy na trasie TP. Start już od 9:30 czyli spokojnie będzie czas na pokonanie trasy w ramach rozgrzewki, regenerację sił, która będzie zapewniona na miejscu w centrum zawodów czyli w Szkole Podstawowej 124 przy ul. Bartoszyckiej 45/47 – niesamowity bufet serwowany przez rodziców uczniów tejże szkoły – ciepłe dania /żurek/, ciasta domowego wypieku, kawa, herbata no i dach nad głową i miejsce siedzące do tego. Czyli wszystko czego dusza pragnie przed rywalizacją w TMWiM. Wszystkie informacje oraz zgłoszenia przez już bardzo dobrze przez wszystkich miłośników poszukiwania właściwych lampioników z nietypową mapą na stronie Marcina Krasuskiego http://www.orienteering.waw.pl Dla uczestników przygotowane są pamiątkowe naklejki oraz także do odbioru zaległe z I rundy z 13 grudnia ale 2014 roku tym razem.
    Zgłoszenia do jutra do godziny 15:00.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.