Wspieraj nas robiąc zakupy!

Drodzy Stowarzysze i Sympatycy!

Od kwietnia 2019 roku nasz Klub rozpoczął zbiórkę funduszy na działalność w nowoczesny sposób, za pośrednictwem Fundacji FaniMani.pl

Na czym polega działalność FaniMani.pl?

Robiąc zakupy w jednym ze sklepów, które współpracują z Fundacją, część z wydawanych pieniędzy przekazywana jest poprzez Fundację prosto na rachunek Oddziału Międzyczelnianego i trafia do puli finansów Klubu. Pojedynczo nie są to duże kwoty, ale jeśli będzie nas więcej, to jest szansa np na zakup dodatkowego sprzętu, który pozwoli nam uatrakcyjnić organizowane imprezy. A najlepsze jest to, że nie wpływa to na sumy do zapłaty za zakupy, więc dla Was nie wynikają z tej formy wsparcia żadne koszty, a tylko minimalnie bardziej skomplikowany proces zakupu!

Jak przyłączyć się do akcji?

Aby rozpocząć wspieranie Klubu w ten sposób, należy się zarejestrować na stronie FaniMani.pl, najlepiej korzystając z linku polecającego – każda osoba rejestrując się z jego wykorzystaniem dokłada 5 zł na fundacjowe konto Klubu.
Darowizny od zakupów przekazywane będą automatycznie, pod warunkiem, że na stronę sklepu wejdzie się z odnośnika na FaniMani.pl, albo – co jest prostsze – zainstaluje się w przeglądarce dodatek “Przypominajka” (dostępna dla Firefox, Chrome i Opera), która uprzedzi, że dany sklep współpracuje z fundacją i zaproponuje włączenie przekazywania darowizny. Jak wygląda przypominajka w przeglądarce Chrome widać na obrazkach poniżej:

Zachęcamy do rejestracji, korzystania i finansowania w ten sposób działalności Klubu!