Zapraszamy do Stowarzyszy! Logo Stowarzyszy

Jeśli lubisz Imprezy na Orientację i chciałbyś spotkać się z ich pasjonatami, razem coś zorganizować, wybrać się na zawody lub po prostu podyskutować o InO (w różnych formach) – nasz Klub jest dla Ciebie!

Klub InO STOWARZYSZE jest jednocześnie Kołem nr 44 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie, dlatego zrzesza członków PTTK. Serdecznie zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi. Członkostwo w PTTK uprawnia do niższego wpisowego na wielu turystycznych imprezach, daje rabat w obiektach noclegowych oraz (a może przede wszystkim) uzyskuje się korzystne ubezpieczenie NNW (jesteśmy ubezpieczeni przez 24h na terenie całej Europy, nie tylko na imprezach, ale również w życiu prywatnym) oraz OC podczas organizacji zgłoszonych imprez.

Roczna składka wynosi obecnie 65 zł (40 zł ulgowa, 30 zł ulgowa młodzieżowa), koszt legitymacji to 10 zł.

Aby dołączyć najlepiej skontaktować się ze skarbnikiem e-mailowo:
a.kadlubowska(lampion)gmail.com lub z dowolnym członkiem naszego Klubu, który skieruje Cię do właściwej osoby.