Zapraszamy do Stowarzyszy! Logo Stowarzyszy

Jeśli lubisz Imprezy na Orientację i chciałbyś spotkać się z ich pasjonatami, razem coś zorganizować, wybrać się na zawody lub po prostu podyskutować o InO (w różnych formach) – nasz Klub jest dla Ciebie!

Klub InO STOWARZYSZE jest jednocześnie Kołem nr 44 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie, dlatego zrzesza członków PTTK. Serdecznie zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi. Członkostwo w PTTK uprawnia do niższego wpisowego na wielu turystycznych imprezach, daje rabat w obiektach noclegowych oraz (a może przede wszystkim) uzyskuje się korzystne ubezpieczenie NWW (jesteśmy ubezpieczeni przez 24h na terenie całej Europy) oraz OC podczas organizacji zgłoszonych imprez.

Roczna składka wynosi obecnie 45 zł (20 zł ulgowa), koszt legitymacji to 10 zł. Dodatkowo na bieżące potrzeby Klubu każdego roku składamy się po 10 zł.

Aby dołączyć najlepiej skontaktować się ze skarbnikiem e-mailowo:
a.kadlubowska(małpka)gmail.com lub z dowolnym członkiem naszego Klubu, który skieruje Cię do właściwej osoby.

Zdarzyło Ci się zapomnieć o jakiejś imprezie? Poniżej znajdziesz formularz – wydrukuj go i wypełnij, a następnie zostaw organizatorowi na najbliższej imprezie! Dzięki temu będziesz dostawał e-mailem przypomnienia i regulaminy wszystkich naszych imprez!

zgoda_na_informacje