Zapraszamy do Stowarzyszy! Logo Stowarzyszy

Jeśli lubisz Imprezy na Orientację i chciałbyś spotkać się z ich pasjonatami, razem coś zorganizować, wybrać się na zawody lub po prostu podyskutować o InO (w różnych formach) – nasz Klub jest dla Ciebie!

Klub InO STOWARZYSZE jest jednocześnie Kołem nr 44 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Warszawie, dlatego zrzesza członków PTTK. Serdecznie zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi. Członkostwo w PTTK uprawnia do niższego wpisowego na wielu turystycznych imprezach, daje rabat w obiektach noclegowych oraz (a może przede wszystkim) uzyskuje się korzystne ubezpieczenie NNW (jesteśmy ubezpieczeni przez 24h na terenie całej Europy, nie tylko na imprezach, ale również w życiu prywatnym) oraz OC podczas organizacji zgłoszonych imprez.

Roczna składka wynosi obecnie 55 zł (30 zł ulgowa), koszt legitymacji to 10 zł.

Aby dołączyć najlepiej skontaktować się ze skarbnikiem e-mailowo:
a.kadlubowska(lampion)gmail.com lub z dowolnym członkiem naszego Klubu, który skieruje Cię do właściwej osoby.