Trzej Królowie przybywajcie…

3kroli_logoPo dniach spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, przy suto zastawionym stole
i szampańskiej sylwestrowej zabawie, zapraszamy Was
6 stycznia
wraz z Trzema Królami,
na wieczorną zabawę z InO.
Trochę ruchu na świeżym powietrzu
z pewnością nikomu nie zaszkodzi. Zatem:

regulaminy czytajcie, po czem śpiesznie się zgłaszajcie i czym prędzej przybywajcie…

Na mecie na każdego zawodnika tradycyjnie będzie czekał kawałek ciasta. Jednak tym razem będzie to wypiek z niespodzianką 🙂 Do ciasta zostanie dodana mała figurka. Ten, kto na nią trafi (uwaga na zęby!) otrzyma koronę i zaszczytny tytuł Króla lub Królowej, a także spośród obecnych będzie mógł wybrać sobie partnerkę lub partnera, tak, żeby królewska para była kompletna.

W międzyczasie polecamy do przeczytania ciekawą historię ciasta Trzech Króli.

Wraz z Trzema Królami czekamy na Was 6 stycznia, między 17.30 a 18.10, przy Rogatce GrochowskiejFabryka Wdzięku, ul. J. Zamoyskiego 55. Chodzą słuchy,
że trzej monarchowie przyniosą dla Was coś więcej, niż tylko ciasto.

4.01. Z ostatniej chwili: jutro wieczorem zostanie udostępniona trasa dojściowa (lub dla chętnych zejściowa) z Dworca Wileńskiego na start. Wśród osób, które bezbłędnie pokonają trasę i do 12.00. 7.01. dostarczą do Organizatora kartę odpowiedzi rozlosujemy elegancki bidon.

5.01. Słuchy się potwierdziły i impreza zapowiada się na bogato!!! Monarchowie
(Urząd Dzielnicy Praga-Południe), za co serdecznie dziękujemy,  przygotowali dla Was cenne prezenty, a dla 5 spośród zwycięzców atrakcyjne nagrody. Nikt nie odejdzie
z pustymi rękami. Już my się o to postaramy. W sposób szczególny zostanie także uhonorowany najmłodszy uczestnik zawodów.

5.01. Trasa dojściowa już do pobrania tutaj.

6.01. Aby wszelkim formalnościom stało się zadość, może trochę spóźniony, ale pewnie ucieszy Wasze oko komunikat techniczny.

07.01. Z protokołem można zapoznać się tutaj. Na razie wyniki są nieoficjalne. Czekamy na uwagi. Po 24 h, gdy wyniki nabiorą mocy, przystąpimy do rozdziału nagród wśród zwycięzców etapu dojściowego i trasy TP. W przypadku TO zwycięzca jest tylko jeden, więc na razie nie ma co losować.

09.01. Nagrody otrzymują:
– etap dojściowy: Natalia Walczak –
torba turystyczna;
– kategoria TP: Pięć Paprochów –
torba turystyczna, Sławomir Otap – saszetka, OK!Sport – koszulki, GSMnO Wyjątkowi – koszulka, Nocne fajtłapy – saszetka + zestaw gier, Miski Pyśki – saszetka);
kategoria TO: Marcin Krasuski – torba turystyczna.

Nagrody do odbioru podczas „Oswój Smoka – Reaktywacja”

WSZYSTKIM NAGRODZONYM GRATULUJEMY,
ORGANIZATORZY

2 thoughts on “Trzej Królowie przybywajcie…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.