Drużynowe Mistrzostwa Polski w Turystycznych InO 2016

XXXIX Drużynowe Mistrzostwa Polski
w Turystycznych Imprezach na Orientację

30.09 – 2.10.2016 r. w Kurnędzu k/Sulejowa.

18.10. Aktualizacja (wizualizacja) wyników Smoka
11.10. Protokół XXXIX DMP i VII Przejścia Smoka
10.10. Wyniki etapów TP, miniInO i Smoka podczas DMP 2016
03.10. Wyniki etapów i końcowe DMP 2016
03.10. Trochę zdjęć (będzie przybywało) podzielone na partie: piątek, sobota-rozpoczęcie, sobota-etapy dzienne, sobota-etapy nocnesobota i niedziela-kajakirozpoczęcie i zakończenie
29.09.
Komunikat techniczny
25.09. Prace nad mapami trwają, a my tymczasem przypominamy, że do dziś do północy obowiązuje tańsze (i z gwarancją pełnych świadczeń) wpisowe 🙂
18.09.
Burmistrz Sulejowa Pan Wojciech Ostrowski objął patronat nad DMP 2016.
sulejow14.09.
Niedzielna oferta kajakowa! Zainteresowanym proponujemy udział na trasie kajakowej w niedzielę (2 października) po zakończeniu DMP (ok. godz. 10) na w dwóch etapach z soboty (start poza klasyfikacją). Zapewniamy transport na start, kajak (2-osobowy), wiosła, kapoki i mapy 🙂
Cena: 20 zł/os (płatne w bazie)
Wymagamy jednak wcześniejszego zgłoszenia (do wtorku 27.09.) – kontakt z Kierownikiem (namiary w regulaminie). Liczba miejsc ograniczona.
13.09. Galeria zdjęć z niedzielnego pieszo-rowerowo-kajakowego rekonesansu.
8.09. Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień objął patronat nad XXXIX DMP w Turystycznych InO.
1.09. Regulamin DMP 2016 – wersja 2 (uszczegółowienie składów drużyn – zgodnie z Regulaminami TInO).
30.08. Regulamin DMP 2016 – wersja 1.

Baza: Międzynarodowy Ośrodek Integracji Młodzieży “Pilica”

Dokumentacja:
regulamin – wersja 2
karta zgłoszenia drużyny (format .docx)
elektroniczny formularz zgłoszeń
wydarzenie FB
ulotka
lista zgłoszonych

FAQ, czyli informacje uzupełniające

Jak będą wyglądały etapy kajakowe?
Każdy etap będzie miał limit czasu wyliczony zgodnie z zaleceniami z Regulaminów Turystycznych InO, czas każdego etapu ok. 2 godziny czasu podstawowego (dokładne dane ukażą się w komunikacie technicznym). Lampiony będą dostępne z kajaka, w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że będzie trzeba podejść kilka metrów.

Jakie wyglądają domki?
Domki są wieloosobowe, podzielone na mniejsze pokoje 2-6 osobowe, z łóżkami (bez pościeli – wypożyczenie pościeli 6 zł – płatne w bazie). Na 10-12 osób przypada jedna łazienka zlokalizowana bezpośrednio w domku. Na wyposażeniu domków brak lodówki.

Czy organizator zapewnia rowery na trasę TR?
Uczestnicy startują na trasie rowerowej TR na własnym sprzęcie wyposażonym zgodnie z regulaminem/kodeksem. W ośrodku znajduje się kilka rowerów turystycznych/spacerowych, które można wypożyczyć. Nie są to rowery “z najwyższej półki”, nie zawsze w najlepszym stanie technicznym i nie gwarantujemy, że wszystkie będą sprawne w terminie imprezy. Traktujemy je raczej jako “rozwiązanie awaryjne”. Zalecamy przywiezienie własnych rowerów.
W indywidualnych przypadkach – prosimy o kontakt bezpośrednio z kierownikiem imprezy.
Kaski rowerowe nie są dostępne w ośrodku!