Kusaki 2016

kusaki2016_logo10.02. Wszystkim dziękujemy za liczne przybycie na Pragę. Wyniki kusakowych zmagań dostępne są w protokole.

8.02. Start drugiej części w tym samym miejscu co pierwszej – czyli przy placu zabaw we wschodniej części Parku Praskiego  > mapa Targeo

5.02. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaszczycenie nas swoją obecnością na tłustoczwartkowych Kusakach. Zbiorczy protokół będzie po drugiej części, a tymczasem z pierwszej części publikujemy…
Mapy
Wyniki
Wzorcówki

Wszystkich (także tych, którzy nie byli w czwartek) serdecznie zapraszamy na drugą część – już we wtorek 9.02.

1.02. Start zlokalizowany będzie przy placu zabaw we wschodniej części Parku Praskiego  > mapa Targeo

Z wielką przyjemnością zapraszamy na coroczne kusaczenie! Tym razem, wzorem sprzed 3 lat, w formie dwuetapowej – pierwsza część zmagań z mapą w Tłusty Czwartek, a druga – ostatkowy wtorek. W ofercie wyjątkowe karnawałowe etapy oraz ostatkowe słodkości na mecie 🙂 Więcej informacji w regulaminie.

Do zobaczenia na starcie!

5 myśli w temacie “Kusaki 2016

  1. Co prawda nie brałem udziału, ale jakbym brał, to bym zgłosił protest dotyczący tego zadania – uważam że punkty karne za zad 2 na pierwszym etapie TZ powinny być anulowane. Azymut to kąt między jakimś kierunkiem a północą, dodatkowo nigdzie nie jest powiedziane, że kąt nie może być większy niż 360 stopni.

  2. Moim zdaniem budowniczy się nie popisał konstrukcją zdaniową zadania 2. Gdyby zostało to ujęte w sposób bardziej oczywisty, np. ile stopni musiałbyś ustawić na kompasie, żeby azymut był równy sumie nr parzystych domów przy Jagiellońskiej, to może uszłoby płazem (lub gadem).
    Protest przyjęty:) Wyniki poszły jednak w świat.
    Mea culpa:)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.