Magdalena Senderowska

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej II kadencji

W PTTK od 2012 r., Oddział Międzyuczelniany PTTK

Funkcje:

• Sekretarz Klubu InO STOWARZYSZE I kadencji (7.03.2012-7.03.2013)

Uprawnienia:

• Organizator InO nr 41/2013/1
  • Organizator Turystyki nr 2/2013
  • Przewodnik Warszawski nr leg. 1945 (leg. PTTK 27/VII/2015)
  • Pilot wycieczek nr leg. 8022
  • Przodownik Imprez na Orientację nr leg. 722

Organizatorka imprez: Utop Marzannę, Majaczki Magdalenki

“Ludzie biegający z kawałkami mapy po bagnach w środku nocy wydawali mi się dość dziwną grupą społeczną, przed którą broniłam się dość długo mimo wysokiego stopnia tolerancji dla oryginalnych hobby. Było tak dopóty, dopóki sama nie wybrałam się na imprezę na orientację. Zabawa okazała się przednia, a leśni ludzie bardzo sympatyczni, spodobało się 🙂
I tak już zostało – teraz to mnie można się dziwić, że zwiedzam Dolinkę Służewiecką przy minus 30 stopniach z czołówką na głowie, usiłując dopasować do mapy pozamarzane stawy, chodząc po parku oglądam drzewa pod kątem stowarzyszania punktów, a widząc oryginalną mapę natychmiast ją fotografuję, bo przecież może się przydać do zbudowania trasy kolejnej imprezy…”

Jeden komentarz do “Magdalena Senderowska

1. Pingback: Mamy Przewodnika Warszawskiego! | Stowarzysze