World Orienteering Day 🗓 🗺

Po raz drugi, Klub Stowarzysze zaprasza na wydarzenie zorganizowane w ramach Światowego Dnia Orientacji Sportowej – World Orienteering Day 2019

Z niewielkim (subiektywnie) poślizgiem publikujemy wyniki z poniedziałku:
Trasa open, trasa sportowa, miedzyczasy z trasy sportowej.
Międzyczasy zostały obcięte na ostatnim PK, który podbili wszyscy uczestnicy.

Wszystkie niepotwierdzone PK zostały zaliczone, aczkolwiek kolega Mariusz coś mi się wydaje ominął trzy PK, nieładnie..

Tegoroczne zawody odbędą się na terenie Targówka Mieszkaniowego w dniu 20 maja od godziny 18:00. Dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 114
im. Jędrzeja Cierniaka, Pani Magdaleny Raboszuk Centrum Zawodów zlokalizowane będzie na terenie boiska Orlik przy tej Szkole. Dziękujemy! Szkoła mieści się przy ul. Remiszewskiej 40, ale wejście na boisko jest od strony ul. Handlowej. Przy Remiszewskiej z kolei jest spory parking.

W ramach zawodów już poniekąd tradycyjnie będzie możliwość wystartowania na krótkiej i prostej trasie Otwartej, przeznaczonej dla osób początkujących oraz na dłuższej trasie Sportowej. Dzięki wsparciu PZOS i Ministerstwa Sportu i Turystyki udział w zawodach będzie bezpłatny na obu trasach, ale prosimy uczestników trasy sportowej o wcześniejszą rejestrację na stronie orienteering.waw.pl do końca 17 maja – zgłoszenie na miejscu będzie możliwe, ale tylko w ramach wolnych map, na trasie Otwartej będzie można wystartować w miarę dostępności map bez wcześniejszego zgłaszania, pula map powinna wystarczyć dla każdego.

Uczestnicy trasy Otwartej na mecie otrzymają pamiątkowe dyplomy 🙂

Na zawodach zostanie ponownie wykorzystany po dłuższej przerwie system potwierdzania punktów Open Timing Control, więc chipy SI można zostawić w domu 🙂

Dokumenty:
Regulamin zawodów
Poster
Zgoda na udział osoby nieletniej

Scheduled Imprezy
Boisko Orlik przy SP114 w Warszawie Map