X Przejście Smoka, Bochotnica, 18-20 X 2019 r. 🗓 🗺

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich orientalistów na X Ogólnopolski Turystyczny Rajd na Orientację „PRZEJŚCIE SMOKA, który odbędzie się w dniach 18-20 października 2019 r. w Bochotnicy na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

W tym roku Przejście Smoka będzie wyjątkowe z kilku powodów.
Pierwszy – to okrągła, jubileuszowa dziesiątka. Tak, już całą dekadę rajd stanowi istotną część kalendarza imprez organizowanych przez Klub InO Stowarzysze!
Drugi – w tym roku, z naszej wiedzy po raz pierwszy w historii orientacji naszym kraju na jednych zawodach spotkają się startujący w dwóch pieszych Pucharach Polski – w marszach i w maratonach! Mamy nadzieję, że będzie to okazja do wzajemnej wymiany doświadczeń i integracji w pięknych okolicznościach przyrody.
Trzeci – również po raz pierwszy według naszej wiedzy raz w Polsce odbędą się dwudniowe zawody w orientacji w formule rogainingowej.
Czwarty – ze względu na wszystkie powyższe kwestie zdecydowaliśmy, że Rajd zasługuje na własną stronę! Na niej znajdziecie wszystkie informacje o Rajdzie, tam też zapraszamy do zapisywania się!

from to
Scheduled Bez kategorii