Orienteering Week

ow2014
8.10.
Poprawiony protokół z InO nie InO.
Uczestników TP serdecznie przepraszam za pomyłkę w ocenie, Ania

5.10.
Ogłoszenie niepoślipkowe: ZNALEZIONO: kluczyki (prawdopodobnie od zapięcia reowerowego) 3 szt. POSZUKIWANE: dekiel do obiektywu (TAMRON Fi67mm) już znalezione 🙂
W ekspresowym tempie publikujemy protokół dzisiejszego InO z Niepoślipką 🙂
Protokół InO na Jelonkach też już jest 🙂
Wyniki i wstępny protokół z Tappabuchino vol. 2 – patrz tutaj. Podziękowania dla uczestników i współorganizatorów za udział i masę uśmiechu w Światowy Dzień Uśmiechu:)

3.10.
Mapkę bazy niedzielnej Niepoślipki można obejrzeć tutaj.
A wyniki InO nie InO tutaj.
Jeszcze ciepły protokół z 23. OrtInO już jest! 🙂

2.10. UrsInO “Alternatywy 4” – protokół. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 🙂

29.09. Lokalizacja startu 23. OrtInO.

26.09. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem technicznym InO z Niepoślipką.

21.09. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem inauguracyjnego UrsInO, będzie alternatywnie 😉 A w sobotę będzie Jesiennie 2×2.

17.09. Ino nie może Was zabraknąć na *ino nie ino*, ani na InO na Jelonkach 🙂

16.09. Tappabuchino vol. 2 (3.10.2014 r. – Skwer Dobrego Maharadży) -> regulamin.

13.09. W imieniu organizatorów zapraszamy na trening przed Tygodniem Ruchu, czyli Hubal-InO 4.

12.09. Punktacja dla każdej trasy do klasyfikacji ogólnej Orienteering Week jest zgodna z punktacją rankingu GWIAZDA – odpowiednio dla każdej kategorii i rangi zawodów. Najlepszym InOwcem Tygodnia zostanie uczestnik, który ma najwyższą sumę punktów z 3 najlepszych wyników swoich startów.

9.09. Głosowanie już zakończone. Orienteering Week przeszedł do grupy finalistów Europejskiego Tygodnia Ruchu. Dziękujemy za głosy 🙂

8.09. Regulamin kolejnej edycji OrtInO już jest 🙂 Do tego czasu zapraszamy na odkrywanie Stegien przebywając TRInO.

1.09. Jeszcze przez tydzień można głosować na wydarzenie poprzez polubienie na Facebooku. Zachęcamy! 🙂

29.08. Regulamin InO z Niepoślipką jest dostępny tutaj. Zapraszamy!

Orienteering Week to cykl turystycznych imprez na orientację organizowanych przez Członków Klubu oraz Zaprzyjaźnionych Sympatyków organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Ruchu 🙂 Będzie to niesamowita gratka dla wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas na wolnym powietrzu i z kompasem w ręku.

Każdego dnia podczas Tygodnia Ruchu będziemy organizować InO w różnych formach: jedno- i wieloetapowe, piesze, rowerowe, w przestrzeni miejskiej i w lesie. Dla każdego coś miłego!
Zapraszamy Wszystkich, i tych najmłodszych, jak i najstarszych, początkujących oraz wieloletnich InOwyjadaczy 😉

Zaczynamy w poniedziałkowe wrześniowe popołudnie marszami na warszawskim Ursynowie, aby po całym tygodniu różnorodnych miejskich tras, zakończyć tydzień sobotnim nawigowaniem w podradomskich lasach oraz niedzielnym eksplorowaniem ciekawych terenów wokół Zielonki.

Poza różnymi imprezami każdego dnia zachęcamy do przebywania stałych turystycznych tras na orientację (TRInO): trino.pttk.pl

Po całym tygodniu wyłonimy Najlepiej Rozruszanego InOwca Tygodnia!

Harmonogram imprez:
poniedziałek (29.09)UrsInO: Alternatywy 4 – Warszawa-Ursynów – regulamin, protokół
wtorek (30.09) InO na Jelonkach – Warszawa-Bemowo – regulamin, protokół
środa (1.10) – *ino nie ino* – Warszawa-Siekierki – regulamin, protokół
czwartek (2.10)23. OrtInO – Warszawa-Stegny – regulamin, protokół
piątek (3.10)TappabuchInO vol.2 – Warszawa-Ochota – regulamin, protokół
sobota (4.10) Jesienne 2×2 – Królewskie Źródła k/Kozienic – regulamin, wyniki
niedziela (5.10)InO z Niepoślipką – Zielonka – regulamin, plakat, protokół

Takiego orientalistycznego tygodnia jeszcze nie było!