Oswój Smoka 2019 – runda 2 – Targówek Mieszkaniowy

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w drugiej rundzie tegorocznego Oswój Smoka. Z trasą zmierzyło się 25 osób, mapa na starcie wzbudzała duże emocje i zagubienie, ale na szczęście na mecie było już inaczej i cieszymy się, że Wam się podobało. Wstępne wyniki pojawią się najpóźniej w sobotę wieczorem, ale przyłożymy starań, by jeśli się tylko uda ten moment przyspieszyć.

Zgodnie z obietnicą publikujemy:
Mapę, wzorcówkę i wyniki

Dziękujemy za wspólną zabawę, uwagi do wyników należy zgłaszać ASAP 🙂

14.04 9:15 – niewielka zmiana wyników wynikająca z błędu w liczeniu kary za czas.

Po pierwszej, styczniowej rundzie Oswajania nasz Stowarzyszony Smok przyczaił się w targówkowych pieleszach, aby ostatecznie podnieść swoją głowę, rozpostrzeć skrzydła i zionąc ogniem zatoczyć kółko nad sąsiadującym z terenem poprzedniej rundy terenem Targówka Mieszkaniowego, gdzie będzie miało miejsce drugie w tym roku podejście do oswajania bestii.

Chętnych do podjęcia wyzwania zapraszamy 11 kwietnia w okolice Teatru Rampa (położenie na OSM), oczywiście po wcześniejszych zapisach. Regulamin zawodów dostępny tutaj.

W związku z niestandardową, jak to na Oswój Smoka!, punktacją wychodzimy naprzeciw uwagom z jednej z zeszłorocznych rund i publikujemy w formie komunikatu technicznego zasady punktacji. Zostaną one również oczywiście dołączone do mapy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.