Prymulek – Chojnowski Park Krajobrazowy, 6 marca 2021 r. 🗓

3.03. I mamy już komunikat techniczny!
Las zachęca do odwiedzin, fotogaleria ze środowego rozstawiania dostępna tutaj.

I jeszcze pierwsza garść spraw różnych:
– na trasach zasadniczo nie występują sklepy, możliwe jest, że na TP50 na ok. 10/40 km trasy będzie otwarty sklepik;
– na mecie będzie na Was czekać ciepła herbata – prośba o zabranie własnych kubków;
– w bazie będzie pudełko na plastikowe nakrętki – zaprzyjaźniony Klub HDK Krewki Ursynów zbiera na rehabilitację Oli Kamińskiej;
– jeśli ktoś z Was jest w posiadaniu pustych butelek po winie i chce się ich pozbyć to jeden z naszych Klubowiczy chętnie je przygarnie 🙂 Przyjmujemy jedynie butelki zielone i brązowe.

2.03. W sobotę zapowiada się doskonała aura do długich spacerów – bez opadów, nie za ciepło, nie za zimno, a grunt nie powinien być zbyt grząski 🙂
Prognozę pogody wg Norwegów można śledzić tutaj.
Przypominamy, że zapisy są otwarte do czwartku do godz. 18:00.

28.02. Nawet kiedy niebo jest zachmurzone w terenie jest cudnie! Nowe zdjęcia do obejrzenia w galerii 🙂

27.02. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z terenowego rekonesansu 🙂 W terenie jest pięknie!

21.02.
Miejsce startu: Polana Zimne Doły k. Zalesia Górnego
Koordynaty: 52°02’24.2″N 21°02’29.2″E (mapa Google)

15.02. Ostatnio często słyszy się o odmrażaniu, jednak w niektórych przypadkach są to odmrożenia IV stopnia prowadzące aż do amputacji, co, przekładając na ino-język, objawia się odwoływaniem imprez, w szczególności tych o dłuższym dystansie.
Jednak natura nie lubi próżni. Wobec tego, wraz z nadejściem przedwiośnia wszystkich chętnych zapraszam na oddanie się aktywnościom z mapą na Prymulku.
Można je będzie dopełnić w sobotę 6 marca w okolicach Warszawy.
Do wyboru dystanse 10, 25 i 50 km.

Więcej informacji w regulaminie.
Zapisy dostępne są tutaj.

Wydarzenie FB.

Do zobaczenia!