IV Rodzinne Marsze na Orientację 🗓 🗺

Regulamin cyklu

Runda 4

Przed nami czwarta – finałowa runda Rodzinnych Marszy na Orientację. To ostatnia szansa żeby poprawić swoją pozycję w klasyfikacji, ale przede wszystkim żeby dobrze się bawić i przyjemnie spędzić czas. Zapraszamy w niedzielę 13 października do Zielonki. Spotykamy się o godz., 10.30 przed Urzędem Miasta. Tym razem czeka nas spacer  po uliczkach i terenach zielonych naszego miasta – będzie więc łatwo i wygodnie.

Koło godziny 13.30 przewidujemy podsumowanie całego cyklu oraz nagrodzenie wszystkich drużyn, biorących udział w naszej zabawie.

Regulamin 4 rundy
Zapisy

13.10.2019 W oczekiwaniu na protokół można kliknąć i pooglądać zdjęcia z dzisiejszej rundy!

21.10.2019 Dla formalności protokół

Runda 3

Zbliża się koniec wakacji i powrót do codziennych obowiązków. Żeby jeszcze przez chwilę poczuć wakacyjny klimat, zapraszamy na trzecią rundę IV Rodzinnych Marszy na Orientację. Spotykamy się 1 września o 10.30 w przejściu pod wiaduktem na DK 634. Tradycyjnie do wyboru będą dwie trasy – łatwiejsza i trudniejsza. Ze względu na specyfikę terenu przejazd wózkami może być nieco utrudniony, ale możliwy.
Szczegóły i wszystkie potrzebne informacje oraz link do zapisów znajdują się w regulaminie.
Zapraszamy!

02.09.2019 Protokół z wzorcówkami i klasyfikacja rodzinna po 3 rundach

01.09.2019 – Dziękujemy za przybycie, przebycie i dobrą zabawę. Na początek wyniki jeszcze raz przeliczone i poprawione. Za 3 tygodnie zapraszamy znowu do Zielonki na XI InO z Niepoślipką, gdzie trasa TP będzie równoważna trasie rodzinnej TFA! Szczegóły wkrótce.
Galeria zdjęć

Regulamin 3 rundy
Zapisy
Klasyfikacja rodzinna po 2 rundach

Runda 2

Na drugą rundę Rodzinnych Marszy na Orientację zapraszamy w niedzielę 2-go czerwca. Tym razem gościć nas będzie Szkoła Aktywności Twórczej mieszcząca się w Zielonce przy ulicy Krzywej 10.
Startować będzie można w godzinach 10.30 – 11.30.
Tradycyjnie czekają na Was trasy o dwóch stopniach trudności: TF A (łatwa) i TF B (troszkę trudniejsza). Więcej informacji w REGULAMINIE.
Zapraszamy!

Regulamin 2 rundy
Zapisy
Dziękujemy wszystkim za udział i na szybko do oglądania Wyniki oraz galeria zdjęć.
04.06.2019Protokół zawierający mapy i wzorcówki.

Runda 1

W niedzielę 28 kwietnia zapraszamy do Zielonki Bankowej na pierwszą rundę IV Rodzinnych Marszy na Orientację. Start zlokalizowany będzie w wiatach przy ul. Wojska Polskiego.

Regulamin 1 rundy
Zapisy

28.04.2019. Dziękujemy za liczne przybycie i na początek wyniki.
29.04.2019. Protokół i link do galerii zdjęć

Scheduled Imprezy
Zielonka Urząd Miasta ul.Lipowa 5 Map

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.