XIX Nocne Manewry
XXIV Mistrzostwa Polski w Nocnych Marszach na Orientację

Nocne Manewry 201530.03. galeria aut. Andrzeja Wysockiego oraz filmik aut. Gosi Antosik:

18.03. Zapraszamy do zapoznania się z protokołem 🙂 Dziękujemy raz jeszcze za przybycie i gratulujemy mistrzom oraz wszystkim pozostałym, którym udało się przebyć trasy 🙂 Zapraszamy na kolejne nasze zawody!

W bazie zostawiono: granatowy pokrowiec przeciwdeszczowy i pomarańczowy szalik z pomponami, a w lesie podczas zdejmowania tras odnalazł się kompas – właścicieli prosimy o kontakt 🙂

16.03. Protokół rodzi się w bólach (pleców :/ ), tymczasem polecamy do poczytania jedyną oficjalną, autoryzowaną relację z Mistrzostw, z informacjami do tej pory ściśle poufnymi, podanymi z pierwszej ręki niestrudzonej kronikarki R. 😉 Polecamy także galerię zdjęć z sensacyjnymi fotografiami, pokazującymi organizatorów z ich ludzkiej strony, niewidocznej szeregowym uczestnikom 😉

15.03. Już po Manewrach 🙂 Na początek galeria zdjęć.

12.03. Manewry już jutro! 🙂 Z tej okazji publikujemy komunikat techniczny [pdf, 1 MB] – prosimy o zapoznanie się. Do zobaczenia jutro lub pojutrze!

9.03. Upłynął termin zgłoszeń – od teraz przyjmujemy ew. dodatkowe zgłoszenia tylko pod adresem e-mail organizatorów, a wpisowe wzrasta o 10 zł. Zgłoszonych w terminie prosimy o uregulowanie opłat. Na liście uczestników mamy już prawie 100 osób, z tego połowa przyjedzie na całą imprezę 🙂

8.03. Para budowniczych TU E3 postanowiła uchylić rąbka tajemnicy z trasy 😉

6.03. Przypominamy, że na imprezie będzie możliwość weryfikowania Odznaki Lampion oraz TRInO oraz zakupu blach wszystkich stopni.
W przypadku Odznaki TRInO zaliczane są również archiwalne trasy (dostępne tutaj). Zachęcamy więc do odkopania swoich starych książeczek, przywiezienie ich na Manewry i zweryfikowania Odznaki TRInO 🙂 Pełna lista osób, które przebyły dostępne trasy znajduje się tutaj.

27.02. W ramach programu dziennego 14.03. zwiedzimy Parowozownię Skierniewice oraz odbędzie się TRInO po samym mieście.

24.02. Mamy przyjemność poinformować, że imprezę objął patronatem honorowym pan Krzysztof Jażdżyk, Prezydent miasta Skierniewice!

herb do patronatu15.02. W tym roku dostąpiliśmy zaszczytu organizacji Nocnych Mistrzostw Polski – nasza tradycyjna impreza Nocne Manewry, wywodząca się z historii KTE TRAMP, otrzymała rangę Mistrzostw Polski. W związku z tym, impreza będzie w tym roku po raz pierwszy dwudniowa (w zasadzie – dwunocna) i trzyetapowa. Zaczynamy w piątek 13 😉 marca wieczorem dwoma lekkimi, krótkimi i przyjemnymi (jak ktoś lubi bagna 😉 ) etapami, by w nocy z soboty na niedzielę wyciągnąć Manewrowe ciężkie działa i przeczołgać uczestników przez okoliczne doły i wertepy 🙂

Specjalnie dla powracających, wieloletnich uczestników Manewrów niedysponujących całym wolnym weekendem przewidzieliśmy też możliwość startu tylko w etapie w sobotę w nocy.

Szczegóły w regulaminie (PDF, 1,4 MB) Zapraszamy!

W miarę pojawienia się aktualności, będziemy odświeżać stronę.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.