IV InO z Niepoślipką15-17.04.2016

21.04.2016 r. Można już studiować protokół z wzorcówkami.

19.04.2016 r. Zdjęcia znajdziecie na stronie imprezy.

18.04.2016 r.  Wyniki (MiniInO) są także dostępne na stronie imprezy.

17.04.2016 r.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w imprezie!
Wyniki (TP, TT/TM, TU, TZ, oraz TF) są już dostępne na stronie imprezy.

W bazie zostały i szukają właściciela:
– bluza dziecięca (140 cm) rozpinana granatowa z napisem GAP
– buff czarny Kalenji

Właścicieli prosimy o kontakt!


4inoznieposlipka_200

Po raz czwarty Niepoślipka zaprasza do Zielonki.

Niepoślipka z edycji na edycję rozrasta się i dorosła już do rangi PPM i PP w MnO!

 

 

 

logo_zielonka_runda1_maleTym razem Niepoślipka zaprasza w doborowym towarzystwie I Zielonkowskich Rodzinnych Marszy na Orientację, których pierwsza runda odbędzie się w tym samym miejscu i pod tym samym dachem w sobotę 16 kwietnia. W pucharze tym będzie można zmierzyć się  w czterech rundach w kategorii TF.

 

 

Regulaminy, zapisy, informacje:
https://stowarzysze.om.pttk.pl/4nieposlipka/

IV InO z Niepoślipką
15-17.04.2016

21.04.2016 r. Można już studiować protokół z wzorcówkami.

19.04.2016 r. Zdjęcia znajdziecie na stronie imprezy.

18.04.2016 r.  Wyniki (MiniInO) są także dostępne na stronie imprezy.

17.04.2016 r.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w imprezie!
Wyniki (TP, TT/TM, TU, TZ, oraz TF) są już dostępne na stronie imprezy.

W bazie zostały i szukają właściciela:
– bluza dziecięca (140 cm) rozpinana granatowa z napisem GAP
– buff czarny Kalenji

Właścicieli prosimy o kontakt!


4inoznieposlipka_200

Po raz czwarty Niepoślipka zaprasza do Zielonki.

Niepoślipka z edycji na edycję rozrasta się i dorosła już do rangi PPM i PP w MnO!

 

 

 

logo_zielonka_runda1_maleTym razem Niepoślipka zaprasza w doborowym towarzystwie I Zielonkowskich Rodzinnych Marszy na Orientację, których pierwsza runda odbędzie się w tym samym miejscu i pod tym samym dachem w sobotę 16 kwietnia. W pucharze tym będzie można zmierzyć się  w czterech rundach w kategorii TF.

 

 

Regulaminy, zapisy, informacje:
https://stowarzysze.om.pttk.pl/4nieposlipka/

Utop Marzannę! 21.03.2016

EDIT 13.04.Utop Marzannę 2016 Protokół DRAFT już gotowy. Reklamacje prosimy składać na maila na początku draftu. Za opóźnienia przepraszamy.

Wszystkich chętnych na poszukiwania wiosny serdecznie zapraszamy na topienie Marzanny. Start 21.03.2016 o g. 18.30 w Parku Olszyna.

Wiecie, że to 4 urodziny Stowarzyszy?

Regulamin tu: Regulamin

Edit 20.03.2016: Start na ławeczce w miejscu czerwonej kropki:
Start Marzanny

36. OrtInO – 23 III 2016 r.

ortino_logo_3631.03. Wyniki dojściówki.

23.03. Wszystkim dziękujemy za liczne przybycie na imprezę – wyniki można obejrzeć w protokole.

Podsumowanie dojściówki ukaże się niebawem 🙂

21.03. Zachęcamy, żeby na start przybyć dojściówką 🙂

Start będzie tutaj > mapa Targeo

10.03. Zapraszamy na kolejną, już wiosenną, edycję OrtInO! Tym razem eksplorować będziemy Szczęśliwice 🙂

Więcej informacji w regulaminie.

Zapraszamy!

Oswój Smoka – odsłona 3 (10 III)

12733995_761246187341661_1418353991611337487_n[2]

17.03. Klasyfikacja generalna po 3 odsłonach.

14.03. Cóż, Smok dojrzewa i pokazał na co Go stać. Tylko trzem zespołom udało się wyjść z walki bez szwanku. Pozostali niestety odnieśli rany. Ale przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo. A jak było znajdziecie tutaj.

09.03. Dla tych, którym się nie będzie chciało czytać zasad punktacji,
informujemy, że szykuje się drobna zmiana. Otóż nie będzie można poprawiać
potwierdzeń bez punktów karnych. Poprawka czy też zmiana będzie
kosztowała obniżenie wartości PK o 10% 🙂

Będzie do wykonania również zadanie. Pomyłka w zadaniu o 10% będzie
kosztowała 0,1 PP.

Informacje o punktacji są dostępne tutaj oraz będą dołączone do map.

Aby sprawnie  trafić do Smoczej Jamy zalecamy kierować się informacjami zawartymi w Dojściówce!

Coś mi się wydaje, że nasz Smoczek zaczyna wchodzić w wiek dojrzały. To już nie są mleczne ząbki, ale groźne, rządne krwi siekacze Bestii. Tym razem zapowiada się poważne starcie a nie tak jak ostatnio, przyjemny spacerek. I dlatego, im nas będzie więcej, tym lepiej. Chodzą także słuchy, jeszcze nie do końca potwierdzone,
o planowanych zmianach w metodach walki. Zatem szykujcie się na zacięty bój.
Zapisy właśnie ruszyły a Regulamin znajdziecie tutaj.

Serdecznie zapraszamy!!!