IV ChoInO, 15.12.2013, Jazdów (Warszawa-Śródmieście)

22.12. Pod linkiem poniżej do ściągnięcia zaktualizowana wersja protokołu, w tym klasyfikacja AMM oraz roszady na podium TZ i TP po korektach.

17.12. Czwarta edycja ChoInO tym razem w centrum Warszawy już za nami. Pogoda była raczej jesienna niż zimowa, ale niezależnie od słoty imprezę odwiedziło sporo osób – prawie 80!

Poniżej publikujemy protokół z imprezy – gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne nasze imprezy, w tym już jutro na 18. OrtInO!

Protokół [pdf, 3,1 MB]

Aktualna klasyfikacją pojawi się wkrótce na stronie KInO OM.

2.12. Zapraszamy serdecznie na kolejną, czwartą już edycję przedświątecznej imprezy na orientację – tym razem ugości nas Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich na pięknym Jazdowie. Będzie okazja przespacerować się z mapą wśród urokliwych domków fińskich, a także w dalszej, parkowej okolicy. Tradycyjne już łamanie się opłatkiem poprzedzi start – zapraszamy na godz. 10.00!

Regulamin

Zgłoszenia

17 OrtInO – 13 XI 2013 r.

14.11. Wszystkim orientalistom dziękujemy za liczne przybycie na 17. OrtInO. Podsumowanie natoliński zmagań można znaleźć w protokole.

Wielu zawodnikom spodobało się zdobycie Górki Kazurki – zainteresowani mogą się więcej o tym szczycie (a właściwie „trzech w jednym”) dowiedzieć na stronie poświęconej historii Ursynowa.

Na mecie znaleziono kompletną parę czarnych polarowych rękawiczek (rozm. M) – czekają na właściciela 🙂 (do odebrania po kontakcie z organizatorem)

Zapraszamy na kolejne OrtInO, już 18 grudnia – szczegóły wkrótce.

12.11. OrtInO już jutro 🙂 Poniżej mapka z lokalizacją startu:

ort17_start23.10. W 39. rocznicę ukończenia budowy Obserwatorium Wysokogórskiego na Śnieżce serdecznie zapraszam na Natolin na 17. edycję OrtInO. Szczegóły w regulaminie.

Do zobaczenia na starcie!

O OrtInO informacji kilka

22.10.
Zostały ustalone kolejne terminy OrtIn 🙂
Najbliższe, zgodnie z zapowiedzią, 13 listopada, a kolejne – 18 grudnia.
W 2014 r. będziemy spotykać się w czwartki – 30 stycznia i 6 marca 🙂

30.08.
Z przyjemnością informuję, że powracamy do comiesięcznych potyczek z ortofotomapą.

Najbliższe, już 16. OrtInO odbędzie się w środę 2 października, a kolejne – w listopadzie i grudniu. Szczegóły niebawem a w międzyczasie zapraszam na WiMnO i Smoka 😉

Z turystycznym pozdrowieniem!

 

IV Przejście Smoka: Sulejówek, 11-12 X 2013 r.

Serdecznie zapraszamy na IV Ogólnopolski Rajd na Orientację „Przejście Smoka”.

14.10.
PROTOKÓŁ – wersja poprawiona po zgłoszonych uwagach:) Miłej lektury 🙂

12.10.
Wszystkim Orientalistom serdecznie dziękujemy za liczne przybycie na Czwartego Smoka.
Protokół ze szczegółowymi wynikami i mapami ukaże się jutro.

Tymczasem informujemy, że w Bazie znaleziono:
– ładowarkę telefoniczną
– czołówkę
– kubek plastikowy żółty w biedronki
– scyzoryk
– parówki wędzone z kurcząt (4 szt.), data ważności: 22.10.2013.
Zainteresowanych odebraniem zgub prosimy o kontakt mailowy z organizatorami 🙂

9.10.
Garść smoczych świeżości i przypomnień:
– w piątek baza jest czynna od godz. 18:30
– na etapy nocne będzie można wychodzić z bazy od godz. 21 do 22:30 (najpierw dojściówka w postaci krótkiego etapu rozgrzewkowego, a potem to, co Smoki lubią najbardziej czyli… noc w lesie 🙂 )
– oficjalne rozpoczęcie zawodów jest w sobotę o godz. 9:30 – prosimy o punktualne przybycie
zakończenie zawodów wraz z rozdaniem nagród dla najlepszych odbędzie się w sobotę o godz. 18:00

Parametry tras:

PS2013_etapyDodatkowo będzie przygotowana trasa krajoznawcza po Sulejówku i miniInO – do przebycia po etapach dziennych.

7.10. Wieść niesie, że niezwykle ciekawe mapy powstają w naszych warsztatach mapniczych…
Wydłużyliśmy o prawie 16 godzin termin zapisów – można się zgłaszać do czwartku, do godz. 6:59 🙂

6.10. Galeria fotograficzna po weekendowym rekonesansie.

1.10. Z przyjemnością informujemy, że Honorowy Patronat nad imprezą objęli:

Pan Antoni Jan TarczyńskiStarosta Miński

powiat_miński_herbPan Arkadiusz ŚliwaBurmistrz Sulejówka

sulejówek_herb23.09. Już jest dostępny -> REGULAMIN.

20.09. Miejscem zawodów będzie Sulejówek w powiecie mińskim (szczegóły o bazie już wkrótce).
Zapisy już uruchomione: http://orienteering.waw.pl/pl/entry/team/123
Tegoroczny Smok odbywa się w Tygodniu Ruchu.
Planowane kategorie i układ etapów:
TU i TZ – 3 etapy: nocny z piątku na sobotę (11/12.10.) i 2 dzienne w sobotę.
TP – 2 etapy w sobotę
oraz TRInO, miniInO 🙂

Po niedzieli dalsze szczegóły i regulamin:)

Zapraszamy:)

Materiały do pobrania:
informacja prasowa
regulamin imprezy
logo imprezy

16 OrtInO (2.10.2013) – protokół i wyniki

3.10.2013. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom 16.OrtInO za zaszczycenie obecnością tę imprezę.
Gratulujemy wszystkim, szczególnie tym, którym udało się przejść trasy jak najlepiej:)

Protokół i wyniki dostępne -> tutaj.

Dziękujemy – organizatorzy.

16.09.2013. Po raz pierwszy w historii OrtInO zapraszam na prawą stronę Wisły.

Szczegóły w regulaminie.

Do zobaczenia na starcie!