Szanowni Orientaliści,
Siły wyższe zadecydowały, że muszę przełożyć 12. OrtInO. Nowy termin to środa, 6 marca. Miejsce i godzina pozostają bez zmian (szczegóły w zaktualizowanym regulaminie).
Pozdrawiam i zapraszam!
B.Sz.
Szanowni Orientaliści,
Siły wyższe zadecydowały, że muszę przełożyć 12. OrtInO. Nowy termin to środa, 6 marca. Miejsce i godzina pozostają bez zmian (szczegóły w zaktualizowanym regulaminie).
Pozdrawiam i zapraszam!
B.Sz.
Tegoroczna, XVII edycja Nocnych Manewrów odbędzie się w nocy z 23 na 24 marca br. w Lasach Mieńskich. Z terenem zawodów stali bywalcy naszej imprezy mogli się zaprzyjaźnić już 2 lata temu, krążąc po lesie wzdłuż rowów i kanałów 😉 teraz nadarzy się okazja, by pogłębić tę przyjaźń 🙂 Regulamin i podstawowe informacje o zawodach: kliknij na obrazek poniżej. Zgłoszenia już otwarte.
Baza zawodów będzie w szkole podstawowej w Wiciejowie, w gminie Cegłów. Najwygodniejszy dojazd pociągiem Kolei Mazowieckich w kierunku Siedlec do przystanku Mienia, następnie ok. 1,5 km na piechotę zgodnie z mapką poniżej. Prosimy o dojazd najpóźniej do godz. 18.00, kiedy odbędzie się odprawa techniczna i zostaną opublikowane listy startowe. Odjazdy pociągów ze stacji Warszawa Śródmieście: 14.31, 15.31, 16.31.
Z przyjemnością publikujemy wyniki i protokół z dwóch części Kusaków.
Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne imprezy!
Zapraszamy do lektury wyników z I części Kusaków.
Wprowadzono drobne uzupełnienia danych osobowych:)
II część już we wtorek, szczegóły poniżej.
Odpowiedź na powyższe pytanie znają ci, którzy przyszli w śnieżny Tłusty Czwartek na Gocław. Tych, których nie było oraz tych, którzy już zapomnieli gdzie była meta informujemy, że start drugiej części będzie zlokalizowany tuż przy Jeziorku Gocławskim. Szczegóły tutaj.
Na II części obowiązuje podział kategorii, wpisowego etc. zgodny z regulaminem ogólnym imprezy.
Wyniki części pierwszej ukażą się niebawem, jak tylko organizatorzy odśnieżą karty 🙂
I już jest gorący protokół jedenastej edycji OrtInO.
Serdeczne podziękowania licznie przybyłym Uczestnikom pomimo korków i zimowej aury.
Dziękuję 🙂