Oswój Smoka po raz pierwszy w 2021 roku! 🗓

W dniu Święta Trzech Króli zapraszamy serdecznie do Lasku na Kole na trzecie w tym wydłużonym sezonie Oswajanie Smoka!

17.01.2021:
Informujemy, że po uwzględnieniu wszystkich uwag poniższe wyniki stają się oficjalnymi. Serdecznie gratulujemy Barbarze Szmyt, Przemkowi Witczakowi, Mariuszowi i Romanowi Pietrzakom oraz rodzinom Świetlickich i Drumlewskich zwycięstwa!
Dla podsumowania zamieszczamy PROTOKÓŁ.

Wiemy, że niecierpliwie na to czekaliście, ale już są TUTAJ (10.01 – zmiana punktacji drużyny Ursus w związku z wyjaśnieniem błędu opisu). Ponieważ informacje na mapie nie opisywały wszystkich możliwych sytuacji (np. PS), w takich przypadkach zgodnie z Regulaminem odwoływaliśmy się do Zasad Punktacji Turystycznych InO PTTK – szczegóły pod tabelką z wynikami.
WYNIKI SZCZEGÓŁOWE z kodami potwierdzonych PK powinny rozwiać wszelkie dodatkowe wątpliwości 🙂

06.01.2021 Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić z nami Święto Trzech Króli, również pogodzie, która we wtorek groziła trudnymi warunkami :-). Mamy nadzieję, że podobała się Wam przygotowana przez nas trasa. Dla nas bardzo było miło zobaczyć zarówno dawno nie widziane twarze jak i zupełnie nowe – osób które dopiero zdecydowały się zacząć zabawę z InO.
Karty przechodzą kwarantannę, ale postaramy się, byście nie musieli długo czekać na wyniki.

W międzyczasie zapraszamy do oglądania mapy oraz wzorcówki.

Komunikat techniczny:

W związku z bardzo dużą liczbą chętnych zdecydowaliśmy się przyspieszyć minutę zero o pół godziny. Jeśli ktoś ma problem z dotarciem wcześniej – prosimy o informację – zareagujemy.

LISTA STARTOWA

Mapy i karty startowe będzie wydawać Agnieszka. Prosimy podchodzić o zapisanej na liście startowej godzinie (wystarczy jeden przedstawiciel zespołu) – jeśli jest potrzeba uiszczenia opłaty to najlepiej w odliczonej wysokości. Otrzymacie tam „pakiet startowy” zawierający mapy dla wszystkich członków zespołu i kartę startową już wcześniej opisaną numerem zespołu (więc nie musicie wpisywać własnych danych dodatkowo – karta będzie identyfikowalna). Własnym długopisem uzupełniacie czas startu podany przez Agnieszkę i możecie ruszać na trasę.
Na punktach znajdują się zalaminowane lampiony płaskie o rozmiarze 19×19 cm  z dwuliterowym kodem w lewym górnym rogu. Kod należy spisać razem z oznaczeniem PK z mapy do karty startowej zgodnie z zasadami wypełniania turystycznej karty startowej własnym długopisem.
Na mecie trasa TO zgłasza się do Agnieszki, która podaje godzinę mety do zapisania (własnoręcznie) na karcie i taką kartę wrzucacie do pudełka na kwarantannę.
Osoby które startują na trasie TO oraz GPS-O po oddaniu karty startowej z pierwszej trasy mogą się przygotować i kiedy będą gotowi do startu zgłaszają się ponownie do Agnieszki pomiędzy innymi zespołami po odbiór mapy. Minuty startowe dla uczestników trasy GPS-O zostały pogrupowane „rodzinnie” – moment startu i tak wybieracie indywidualnie kiedy będziecie gotowi technicznie.
W razie pytań do mapy TO oraz potrzeby wsparcia technicznego przy GPS-O do dyspozycji będzie Michał – podchodzimy pojedynczymi zespołami.
Na trasie sportowej wszystkie punkty zostały zaplanowane na słupkach ZPK, natomiast słupki są… niekompletne. Więc może zdarzyć się, że zamiast słupka wisi faworek w kolorze czerwonym.

Miejsce odbioru map – Park Księcia Janusza, na przedłużeniu ul. Dalibora, za ZOL: https://osm.org/go/0Oy4dZa4y–?m=

Aktualizacja 4.01
W związku z dużym zainteresowaniem – aby uniknąć powstawania zgromadzeń prosimy o odbiór map i kart startowych wg listy startowej, która zostanie umieszczona na stronie we wtorek około godziny 21. Do podejścia zapraszamy przedstawiciela każdego zespołu o wyznaczonym czasie i z odliczonym wpisowym (jeśli nie zostało opłacone wcześniej).Czekać na Was będzie turystystyczna Trasa na Oswajanie (TO) o umiarkowanym poziomie trudności oraz mapka z trasą do biegania po słupkach ZPK zlokalizowanych w Lasku w ramach cyklu GPS Orienteering.

Chętni mogą zaliczyć obie trasy 🙂 – pod warunkiem, że pierwsza będzie trasa TO.

Najważniejsze szczegóły w Regulaminie, zgłoszenia na orienteering.waw.pl osobno na trasę turystyczną (TUTAJ) i sportową GPS-O (TUTAJ). Będą czekać na Was otwarte do 5 stycznia do godziny 20, a na trasę GPS-O nawet do 6 rano w Trzech Króli!

Scheduled Imprezy

Jeden komentarz do “Oswój Smoka po raz pierwszy w 2021 roku! 🗓