Walne Zebranie Klubu – 3 XI 2020 r. 🗓

9.11. Do wglądu: protokół z Walnego Zebrania Klubu.

Szanowni Członkowie, Przyjaciele i Sympatycy Koła!

Zarząd Klubu Imprez na Orientację STOWARZYSZE Koła nr 44 przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK zwołuje Walne Zebranie Klubu na dzień 3 listopada 2020 r. (wtorek). Pierwszy termin rozpocznie się o godz: 19:00, w przypadku braku quorum II termin wyznaczony został na godz. 19:15. Zebranie zostanie przeprowadzone w formie zdalnej.

Celem Walnego Zebrania jest wybór delegatów na Walny Zjazd Oddziału Międzyuczelnianego, który będzie miał miejsce 17 listopada 2020 r.

Do uczestnictwa w Walnym Zebraniu z głosem decydującym, uprawnieni są wszyscy członkowie Koła, tj. osoby z opłaconą składką PTTK na 2020 r.
Członkowie, którzy chcą wziąć udział w Zebraniu, ale nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w formie zdalnej proszeni są o bezpośredni wcześniejszy kontakt.

Do uczestnictwa w Walnym Zebraniu, z głosem doradczym, uprawnieni są członkowie honorowi PTTK oraz osoby zaproszone, w tym przedstawiciele władz PTTK. Osoby niebędące Członkami Klubu, a zainteresowane uczestnictwem w Walnym Zebraniu, również uprzejmie prosimy bezpośredni kontakt.

Link do Walnego Zebrania Klubu zostanie udostępniony nie później niż do godz. 18:30 w dn. 3 listopada 2020 r.

Głosowania zostaną przeprowadzone z użyciem narzędzia adoodle.org, które zapewnia niezbędną anonimowość.

Dokumenty:
Porządek obrad Walnego Zebrania Klubu

Kwestie techniczne:

• Spotkanie odbędzie się na platformie Jitsi Meet – nie wymagającej rejestracji, wyrażania zgód marketingowych ani żadnych innych kompromisów moralnych 🙂
  • Do udziału nie jest wymagane posiadanie mikrofonu ani kamery – będzie możliwość używania do komunikacji czatu. Zdecydowanie warto mieć jednak słuchawki/głośniczki bo część osób będzie porozumiewać się głosowo.
  • Aby dołączyć do spotkania trzeba będzie wykorzystać przesłany z wyprzedzeniem link oraz hasło, a następnie zostać zaakceptowanym przez już dołączone osoby (choć może ten etap wyłączymy).
  • Ponieważ do udziału nie jest wymagana rejestracja, dołączając do spotkania można podać zupełnie dowolne “imię”. Bardzo prosimy wybierać takie, które pozwoli nam się wzajemnie identyfikować – nie musi być to oczywiście imię i nazwisko, ale “123qwe” to nie jest najlepszy wybór 😉 Dodatkowo – jeśli będzie wymagane wpuszczanie na spotkanie chetnych – tak przedstawiająca się osoba zapewne nie zostanie zaakceptowana.
  • Spotkanie zostanie otwarte minimum pół godziny przed czasem, aby umożliwić spokojne dołączenie się wszystkim chętnym. W razie problemów technicznych, konsultacje drogą mailową czy telefoniczną z Michałem K.
Scheduled Informacje ogólne