World Orienteering Day czyli wisienka na torcie OTTInO

Klub Imprez na Orientację STOWARZYSZE oraz Decathlon Polska mają przyjemność zaprosić wszystkich do wspólnego świętowania Światowego Dnia Orienteeringu.

Spotykamy się w poniedziałek 28 maja, o godzinie 18.00 w Parku Praskim. Przygotujemy tam dla Was dwie trasy: familijną, na której pokażemy Wam,
że biegi na orientację są dostępną dla każdego, fajną formą spędzenia wolnego czasu
oraz sportową, dla tych wybieganych i obeznanych z tematem.
Udział jest darmowy!

Sponsorem trasy familijnej został Decathlon Polska, który zapewnił atrakcyjne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród jej uczestników.

Bazą imprezy będzie Bar Park, który zgodził się przygarnąć nas pod swój dach.

Serdecznie zapraszamy 🙂

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić poniedziałkowe popołudnie na naszych zawodach.

Liczymy, że się podobało i prezentujemy rezultaty rywalizacji:

WYNIKI oraz MIĘDZYCZASY
MAPY: FAMILIJNA, SPORTOWA

W międzyczasach uwzględnione są starty osób z grona organizatorów (ORG) oraz dodatkowy start jednego zawodnika poza klasyfikacją (NKL), by nikogo nie pozbawiać możliwości porównania się z innymi.

KOMUNIKAT TECHNICZNY
Zgłoszenia na trasę sportową