Trasy na Czasy Zarazy VI 🗓

Zielonka Bankowa

Mapa do pobrania tutaj,

wycinki tutaj.

• Koncepcja trasy jest kontynuacją zeszłorocznego Oswój Smoka w Marysinie. Każdy z zaznaczonych na mapie PK ma odpowiadający wycinek mapy hipsometrycznej. Wszystkie wycinki są zorientowane i mają tą samą skalę. We właściwym miejscu należy dopasować jeden z wycinków do rzeźby terenu i potwierdzić zgodnie z instrukcją na mapie.
  • W terenie nie ma lampionów – na drzewach sprayem zmywalnym zapisane są literki – najczęściej jedna, na dwóch PK dwie. Czas mierzymy we własnym zakresie, punkty potwierdzamy na dowolnej karcie startowej (Jeśli tęsknicie za prawdziwą kartą jak na zwyczajnej imprezie, teraz możecie ją wydrukować sobie sami!). Zachęcam do wykorzystania formuły GeoInO – zainstalowania aplikacji pozwalającej na rejestrację śladu i punktów drogi np. GPS Logger na Androidzie: aplikację trzeba uruchomić, poczekać na GPS fix, potem kliknąć na pole trackpoints na dole – to włączy rejestrację śladu a w każdym PK z użyciem pola Placemarks dodać punkt w który wpisać powierdzenie zgodnie z indtrukcją. Zdjęcie karty startowej lub ślad GPX przesyłamy do organizatora: michal.kus(at)stowarzysze.om.pttk.pl.
  • Start przy przystanku kolejowym Zielonka Bankowa – dojazd samochodem, pociągiem lub autobusem miejskim od drugiej strony do Mokrego Ługu – trasę można zacząć od środka oczywiście :).

Podobało Ci się?
Jeśli chcesz zupełnie dobrowolnie wspomóc naszą działalność podajemy numer konta:
49 1140 1010 0000 3281 2500 1007 (z dopiskiem: Darowizna dla Stowarzyszy).

from to
Scheduled Imprezy