Ochotnicy do eksperymentu poszukiwani…

Pomysł organizacji zawodów w formule turystycznych InO bez lampionów rozwijał mi się w głowie już od jakiegoś czasu. Przyszła pora, aby myśli przekuć w czyn.

Zapraszam więc serdecznie odważnych 7 marca w okolice Nowego Miasta. Planowana długość trasy powyżej 4, a może nawet 5 km. Start przewidziany jest w godzinach 18:00 – 18:30, ale górna granica podlega negocjacjom. Celem ubocznym imprezy poza dobrą zabawą Uczestników jest sprawdzenie w praktyce proponowanych zasad organizacji imprez InO w nowym formacie i wprowadzenie do nich ewentualnych poprawek.

Edycja 13.03.2018 r.
Poprawione i uzupełnione wyniki oraz protokół. Współrzędne wzorcowe punktów są w arkuszu Excela.

Czytaj dalej

53. OrtInO – Imielin, 21 II 2018 r.

Informujemy, że 53. OrtInO odbędzie się w środę 21 lutego na Imielinie.
Regulamin tutaj, a zapisy już otwarte 🙂

21.02. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do zapoznania się z protokołem 🙂
Kolejne OrtInO już wiosną – 21 marca.
19.02.
Start będzie zlokalizowany tuż przy Metrze Imielin – przed Urzędem Dzielnicy Ursynów (Al. KEN 61).

Zapraszamy!

Oswój Smoka, runda II – 01.02.2018

Najwyższy już czas na poważnie wziąć się za poczwarę.
Koniec z mieczami i włóczniami. Ustrzelmy gada!!!

Zatem polowanie czas zacząć. Szczegóły w Regulaminie a zapisy, jak zwykle, na orienteering.waw.pl.

W związku z kilkoma zapytaniami odnośnie miejsca startu informuję, że będzie on zlokalizowany na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 172, od strony ul. Podleśnej
lub Brata Alberta (w zależności od miejsca, gdzie będzie mogło zaparkować auto organizatora) – patrz tutaj.

Protokół.

Do zobaczenia na kolejnej imprezie!!!
ps. smok niestety przeżył

Oswój Smoka 1/2018 – Bródno, 11 I 2018

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w 2018 roku spotkanie ze Smokiem!
Ostatnimi czasy najwyraźniej bestia upodobała sobie prawobrzeżną Warszawę, gdyż tym razem kręci się w okolicach Parku Bródnowskiego!

Na Oswajanie zapraszamy tradycyjnie w czwartkowy wieczór, 11 stycznia, a wcześniej zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i oczywiście zapisywania się 🙂

2018.01.14 23:17 (Michał K.)
Wyniki po uwzględnieniu uwag Uczestników: Wyniki OS_1_2018 v2
Lampionówka do wglądu. Pełny protokół pojawi się po powrocie organizatorów z ferii 🙂

2018.01.12 11:00 (Michał K.)
Wstępne wyniki do wglądu: Wyniki OS_1_2018

2018.01.25 15:15 (Michał K.)
Post-feriowy  Protokół

Konkurs na logo Pucharu w Oswajaniu Smoka 2018

Z przyjemnością ogłaszamy konkurs na logo Pucharu w Oswajaniu Smoka 2018. Wszelkie informacje dostępne są w regulaminie.
Zapraszamy do udziału!

08.01. Zgodnie z regulaminem zamieszczamy nadesłane projekty logo oraz link do ankiety, gdzie można oddać swój głos do 09.01.2018 r. włącznie.
Spośród osób, które oddadzą głos na pierwszej rundzie będą rozlosowane bilety darmowego udziału w dowolnej rundzie.
Zapraszamy do głosowania!

    

10.01. Głosowanie zostało zamknięte. Dziękujemy za oddanie głosów i podajemy wyniki procentowe głosowania:

Krótkie podsumowanie:
Wszyscy autorzy projektów, które brały udział w głosowaniu, złożyli oświadczenie, że są autorami przesłanych projektów i posiadają wyłączne prawa do nich; grafiki zostały przesłane w wymaganym formatach. W głosowaniu wzięło udział 36 osób, w tym 34 głosy były ważne. Projekty logo przysłały trzy osoby: Tomasz Skowroński, Natalia Walczak i Karolina Pacek. Najwięcej głosów (56%) zdobył projekt nr 3 autorstwa Natalii Walczak.