Spotkanie klubowe 9.05.2019 🗓 🗺

Drodzy Klubowicze,

serdecznie zapraszamy na spotkanie klubowe, które odbędzie się rewolucyjnie nie w poniedziałek, a w najbliższy czwartek, 9 maja o godzinie 19 już całkiem tradycyjnie w Cafe Drukarnia przy ul. Noakowskiego.

Hitem programu będzie rozpoczynający się już w najbliższą sobotę Tydzień Turystycznych Imprez na Orientację.Wzorem lat poprzednich Klub planuje ten czas bardzo aktywnie, będzie więc dużo pracy.

Namawiamy Organizatorów imprez już zaplanowanych, zwłaszcza jeszcze nie opisanych na stronie, by opowiedzieli dwa słowa o miejscu i planach na swoje imprezy oraz ewentualnym wsparciu, jakie by im się przydało przy organizacji – sekretariat, zbieranie lampionów itp. Nadal są też dni, w które nic się nie dzieje, zachęcamy więc Klubowiczów do przemyśleń i jeszcze zgłaszania się do organizacji. To też dobry moment na debiut nowych osób w roli Organizatorów, na pewno znajdą się bardziej doświadczeni Klubowicze chętni by pomóc wprowadzić w życie świeże pomysły!

Do zobaczenia!

Scheduled Spotkania