Spotkanie klubowe + Walne Zebranie (wybór delegatów na Zjazd OM)

Termin kolejnego spotkania klubowego został uzgodniony na 10.04.2014. Ponieważ miejsce się sprawdza, nie planujemy zmieniać, jednak tym razem mamy dodatkowy punkt programu.

W tym roku odbędzie się kolejny wyborczy Walny Zjazd Oddziału Międzyuczelnianego. Zgodnie z informacją Zarządu OM, nasz Klub będzie reprezentowany na Walnym Zjeździe przez 3 delegatów (z prawem głosu, bo obecny może być każdy). W celu wyłonienia delegatów, Zarząd Klubu zwołuje niniejszym Walne Zebranie, w terminie 10.04.2014 o godz. 18:30 w Drukarni (ul. Noakowskiego). Planowany porządek obrad:

1. otwarcie Zebrania, powitanie członków;

2. wybór prezydium Zebrania (przewodniczącego i sekretarza) oraz komisji: mandatowej, wyborczej, uchwał i wniosków (funkcje tych komisji może pełnić prezydium) oraz skrutacyjnej;

3. stwierdzenie prawomocności Walnego Zebrania Klubu;

4. zatwierdzenie porządku obrad i regulaminu Zebrania;

5. zgłaszanie kandydatów na delegatów na Walny Zjazd Oddziału do komisji wyborczej (z krótkim przedstawieniem kandydatów);

6. wybór delegatów na Walny Zjazd Oddziału;

7. sprawy różne, wolne wnioski;

8. podsumowanie i zakończenie obrad.

Zapraszamy serdecznie! Przypominamy, że warunkiem prawomocności Zebrania jest obecność co najmniej 50%+1 członków ze znaczkami wykupionymi na dany rok (2014). W przypadku braku quorum, zebranie odbędzie się w drugim terminie tego samego dnia (tj. 10.04.2014) i w tym samym miejscu o godz. 18.45.