Zebranie Klubowe – czwartek, 6.9.12

Wakacje, urlopy – to już przeszłość!
Zmęczonych wypoczywaniem i opalaniem w blasku ognistego deszczu zapraszamy na zebranie klubowe, podczas którego będziecie mogli podzielić się wrażeniami, jak i innymi degustacjami:)
Co może, ale nie musi nas czekać w najbliższy czwartek, 6/9/12 od godz. 18:30 w VIP-room w energetycznym Dynamo Cafe, ul. Smolna 16.
Niemało, oj niemało, atrakcji się zapowiada:
– retrospekcje i inspekcje wakacyjne, np. Serce, kwieciste Konwalie, Zalotne Obłądzenie i tajemnicze Spotkanie z Ząbkami oraz inne wakacyjne InOromanse;
– multi-kulti czyli kultowa odznaka multiInO;
– uduchowione połączenie spiritualistyczne 4D (ew. 40%) na/w Pradze;
– czy mamy Mistrza Świata w Rogainingu? czyli opowieść po przeżyciach czesko-niemieckich p. Wiceprezes, która to przeżyła:)
– jesienne liście pospadali, ale na kurs OT pozapraszali – jesienny kurs OT;
– Smok nadchodzi czyli PS2012 (2012 stowarzyszy);
– porzuć auto, skorzystaj z II linii metra czyli impreza komunikacyjna podczas Dni Transportu ZTM
– ino InO nas rajcuje czyli niespodzianka kulinarna:)

Przyjdźcie! Zaproście bliskich i dalekich, znajomych i tych z dworca lub stacji:)
Nie może Ciebie i Ciebie również tam zabraknąć:)